| fanJBfan a întrebat:

Cum sa ma imbrac cat mai la moda?
adica
Ce se poarta mai nou?

fundulikaa

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! Phey acum se poarta incepand de la curele, accesoriile, imprimeurile, gentile pana la make-up toate cu inspiratie animala. Mie nu-mi prea plac.asa ca incerc sa fiu la moda altfel. cum observi si tu e destul de frigutS afara asa ca prefer ceva comod, frumos si la moda de ex: se mai poarta si culorile tari. Nuantele fuosforescente sunt primele pe lista. Nu te speria, nu e nevoie sa arati ca un semn de circulatielaughing! E suficient sa apelezi fie la un accesoriu intr-o nuanta puternica, fie la o bluza sau la nelipsitii colanti. Daca vrei sa te duci intr-un local, bar, club petrecere etc etc. Body-ul este perfect! Daca ai un pic de burtica, un body din material super stramt s-ar putea sa te salveze, mai ales daca fusta are talia suficient de inalta si faci apel si la o curea va iesi super:d! Borsetele
Ia-ti adio de la posetele pretioase in care nu iti incape aproape nimic sau din contra, sunt suficient de mari cat sa iti cari toata casa dupa tine! Say hello to confort : achizitioneaza-ti de graba o borseta cu un imprimeu haios si ai sa vezi ca nu te vei mai putea desparti de ea! =p~ Un tricou sau o bluza mai lagrutsa si comoda cu niste desene pe ea ar fi perfecta!love struck Gecile de piele sunt foare in voga in continuare si numai bune pentru serile racoroasekiss Incearca niste blugi stil colantzi sau blugi taiatSi love struck aia nu te vor lasha niciodata la greu indiferent de moda kiss Sper ca te-am ajutat! PuuPiciii kiss >; d

| anutza_2917 a răspuns:

Buna! eu cred ca e mai super blugi negri stramti cu niste tenesi o bluza cat mai larga su un lant mai lung si un ruj asa spre crem o sa arati cat mai superwinking