| Cristina_4052 a întrebat:

Cum sa ma imbrac daca am sani mari, si doresc sa atrag atentia asupra taliei?

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Te poti imbraca cu o rochie larguta (nu pe corp), fara decolteu si in zona taliei sa iti pui o curea lata intr-o culoare puternica.Sau pot achizitiona o camasuta lunga si larguta care sa o accesorizezi cu o curea. Daca nu vrei sa atragi atentia in zona bustului nu purta haine foarte decoltate sau lanturi opulente care ies in evidentawinking

Te-am ajutat? Daca da, funda?batting eyelashesTe rogpuppy dog eyes

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa atractia ca o sa vina si cainii morti de foame sa iti linga sfarcurile. Imbracate normal doar nu esti o usuratica sau gresesc cumva?

| mistikk a răspuns:

Poarta decolteuri in Vwinking si pantaloni cu talie inalta sa accentuieze talia

| DaReZon a răspuns:

Pai o bluza mai strambtawinking

| ancaioanamaria a răspuns:

Poarta bluze multate pe corp dar asa fel incat sa te simti si tu comod. sigur vei atrage atentia tuturor din jur.

| Geo_6329 a răspuns:

Hei nu trebuie sa ii ascunzi.altele isi pun silicoane sa aiba sani si tu ce vrei sa faci? Si eu pana acum ceva timp ascundeam.dar mi-am dat seama ca nu fac bine.si am inceput sa umblu cu decolteurihappy hm.si ce iese pe strada.cu prieteniilaughing))))) o sa vezi si tu.o sa te puna sa te imbraci ca ii innebunesti:* deci lasa-i la vedere.si pentru talie.o curea :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluze, maieuri, tricouri la baza gatului.

| Maria_7350 a răspuns:

Pai dupa parerea mea sa iti iei o bluza sau un maieu cu decolteu si sa fie mulata pe tine:* sper ca te-am ajutat:*>big grin