| angelkiss a întrebat:

Plec in tabara si nu stiu cum sa ma imbrac ca sa atrag atentia unui baiat.Un sfat va rog!

1 răspuns:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nu te imbracalaughing Ai sa-i atragi atentia instant happy Si de ce trebuie neaparat sa-i atragi atentia prin imbracaminte? Nu poti sa-l abordezi pur si simplu daca iti place de el? Sau esti genul de printesa care asteapta un fat frumos din ala care isi alege fetele numai dupa aspect? Crede-ma te va aprecia mai mult daca va avea onoarea sa faca cunostinta cu tine si sa vada ce fel de fata esti big grin