| mirunitza333 a întrebat:

Cum sa ma imbrac in Ajunul Craciunului?
Site-uri sfaturi blah blah blah

4 răspunsuri:
| mirunitza333 explică:

AdYnA_5680 nu vreau sa par nepoliticoasa dar eu am intrebat un lucru iar tu nu ai raspuns asa ca imi pare rau.

| Ioana128373i a răspuns:

Imbraca-te in craciunita. happy Daca vrei tu. Adica ma gandesc ca ai putea sa iti iei pe tine o camasa alba mai lunga(ca sa poti sa i o porti camasa ca pe o rochie) si iti mai iei pe deasupra o vesta sau un pulover(dar macar putin stramt pe tine) rosu(ca doar e craciunul). In rest poti sa-ti iei pe tine un dres alb-transparent si niste cizme, balerini sau pantofi cu planforma (sau cu toc) si sa fie rosii. Daca tot e craciunul iar specific craciunului(dupa parerea mea) este rosul si albul in combinatie, ce strica sa te imbraci in rosu si alb sau in craciunita? Pana la urma oricat creste un om Craciunul ramane aceleasi pentru toti. happy

| LeeHyoWook a răspuns:

Hey^^. mirunitza, imi pare rau ca nu am putut sa iti trimit mesaj, pentru ca imi spunea TPU. Ca acest membru nu primeste mesaj, cv de genu am raspuns pentru tine la intrebarea asta, add me : xd. lorenn