| SuperGirl8 a întrebat:

Cum sa ma tund`?:-s Specific ca am fata aproximativ ovala`thinking Ochii verzi(daca ajutalaughing) Parul cret`. si lungime destul de mare.adica trece cu mult de umeri`thinking Multumesc`:*

Răspuns Câştigător
| CatalinaC a răspuns:

Hmm.eu as zice sa nu iti tunzi decat varfurile ca sa si sa iti dea asa o forma noua, dar la aceeasi lungime si sa ti-l indrepti din cand in cand pentru ca presupun ca te-ai cam plictisit de parul cret. adica stiu asta de la unele cunostinte care sunt crete si li s-a acrit laughing :*

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Tunsoarea bob este in topul preferintelor in acest sezon. Afla de aici http://www.divahair.ro/......unsori_bob ce model i se potriveste fizionomiei tale. Spor sa ai!

| PufiCiufi a răspuns:

Sa te tunzi in scari ar fi o solutie

| midnight a răspuns:

Poate sa te tunzi in scari. eu am facut o incercare pe propriu par. o iei de la frunte. tsi o suvita astfel incat sa nu-ti mai acopere decat fruntea, dupa care o tai pe urmatoarea utin mai lunga si tot asa pana ajngi jos de tot. dragut nu? hope i help you

| SuperGirl8 explică:

Pai a fost deja tuns in scari`. cat despre indreptat.il mai indrept uneori`. Dar totusi.imi place sa fiu si creata.pentru ca ma reprezinta`love struck Multumesc`:*

| hannibal a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi pentru ca parul cret e f frumos si mai ales daca e si lung. ccu cat e mai mare cu atat mai bine