| SupradozaDeVise69 a întrebat:

Cum sa-mi fac parul la scoala? Inafar de doua codite si coada la spate. am parul lung! fundita;

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Poti sa-l lasi liber, sa-i faci niste bucle sau sa-l indrepti si sa-ti faci carare pe o parte. Sau sa-ti impletesti 3 codite si sa le prinzi intr-un coc.
Poti sa te inspiri de aici http://www.google.ro/......tp?/images
Succes!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Poti sa ti-l lasi desprins eventual cu o bentita dandy..., prins cu un cleste...

| Amelie_7572 a răspuns:

.Ai putea sa-l faci cu placa si sa-l tapezi.Sau ai putea sa-ti faci bucle, dar micute la varful parului.

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Impletestel in mai multe feluri sau doar cateva suvite is atatea chestii strangem intr o parte sau impleteste doar o parte

| andreipetresu a răspuns:

Poti sa iti ridici bretul in sus, dupa care il dai pe spate si il prinzi cu o banderola sau cleste