| Cosmin_4197 a întrebat:

Cum sa-mi incretesc parul? x_X sunt baiat am parul putin lung...nu chiar foarte

Răspuns Câştigător
| ella98_4123 a răspuns:

1. Trebuie sa ai placa iti recomand una rotunda altfel nu poti
2. Te poti uita pe youtube e mai simplu
3. Daca spui ca ai parul putin lung iti recomand fara multe cheltuieli spuma, este foarte buna increteste parul repede!

4 răspunsuri:
| zuzica93 a răspuns:

Pai cu spuna, sau ondulator, sau bigudiuri

| Cosmin_4197 explică:

@all.cu placa de ondulat nu pot pentru ca iti trebuie un mar radical mai mare ca sa-l intorci pe placa...am parul pana peste ureche, breton putin peste sprancene acum si pana pe la gulerul camasii...so help me! big grin

| anamaria97 a răspuns:

Cu placa de ondulat...happy

| djalex123 a răspuns:

Am si eu un prieten care e cret... e super fate cret... onduleazatil