| madalyna a întrebat:

Cum sa-mi intind parul cu placa? Si am auzit ca daca il intinzi parul devine mai lung.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| lifeisnotpink a răspuns:

Pai pare mai lung daca este firul intins fata de cel cret sau ondulat :* Dar de la placa parul se arde si mai incolo o sa iti cada big grin funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai cum? bagi placa in priza si`l intinzi.hee hee. daca`l ai cret foloseste si ceva ceara sau o solutie buna ca sa-l tina drept si da devine mai lung pentru ca daca nu`i intinsi el mai sta ondulat.hee hee

| Detecandy a răspuns:

Nu ti se face deloc mai lung. doar ca ti se arde mai mult si incepe sa-ti cada

| Deea26 a răspuns:

Inainte sa l intinzi cu placa foloseste un spray protector la caldura pentru ca ti l vei arde. si da daca e cret sau ondulat dupa ce il vei intinde va fi mai lung

| Dildau a răspuns:

In primul rand placa arde parul nu il face mai lung.Si de intins pur si simplu iti strangi bretonu incepi cu firele mai lungi, bineinteles dupa ce lasi placa la incalzit. De preferat ar fi una ceramica wet&dry...happy

| MadaPitbull a răspuns:

Nu e adevarat...din contra. daca folosesti prea mult placa.ti se arde parul.ti se degradeaza