| oana_6313 a întrebat:

Cum sa scap de colacei de la burta?

Răspuns Câştigător
| eveline a răspuns:

Cel mai simplutonguerin abdomene.foarte multe abdomene si nu uita sa mananci de multe ori pe zi in cantitati foarte mici, sa vezi ca o sa ai rezultate:!

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In primul rand, alimenteaza-te corect, nu exacerba cu alimentatia inainte de culcare pentru ca organismul se afla intr-o stare de repaus si automat pui pe tine. Alearga aproximativ 10 minute in aer liber, asta in fiecare zi.

| hugo a răspuns:

Facand miscare(sport)incercand sa slabesti, fara sa iti sinucizi mesele regulate de zi cu zi sau sa te intoxici cu pastile!

| Black a răspuns:

Prin sport... daca tii regim, slabesti, dar pielea ramane intinsa si va sta mult mai urat ca inainte + ca iti dereglezi organismul, iar apoi cand vei manca iar normal... te vei ingrasa foarte repede
Pastilele nu te ajuta prea mult, iar daca te ajuta cu slabitul, iti distrug organismul...
Prin sport, in acelasi timp cu slabitul, iti dezvolti si muschii + ca pielea se tonifieaza si nu va mai ramane pielea urat xD
Succes!

| Black a răspuns:

@Sensei.BRO----Andrei
Te-ai trezit si tu desteptule sa o corectezi...
Mai intai corecteaza-te pe tinewinking
Nu e "pina"... se scrie "pana"
in mijlocul cuvintelor se foloseste â, nu îwinking
"adicatelea" asta ce cuvant mai e? laughing
Nu te mai apuca sa ii corectezi pe altii... daca nici macar tu nu stii sa scrii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina sa scapi de colacei ai scapat de un "I", adicatelea era vorba de "colaceii"winking Fa abdomene, muuulte abdomene.

| stefanradu a răspuns:

Salut Oana_6313,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa dai jos BURTA si sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!