| iwannabeperfect a întrebat:

Cum sa scap de cosuri ce tratamente sa aplic,de unde sa cumpar cat costa,ce tratamente naturale stiti? nu am acnee, am cosuri mai mici &mai mari pe frunte...doar pe frunte!

funda**

4 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Buna, mie mi-au trecut cosurile cu solutia Aknesol, costa 11 lei, o poti achizitiona de la farmacie.

| Deea213 a răspuns:

Incearca ''Zynerit'', pe mine m-a ajutat, usuca cosurile foarte repede si cad.Il iei de la farmairewinking... funda?batting eyelashes

| crystalsky a răspuns:

Da add la id de mess anamaria.eu92 Am o pagina de facebook pe care pun retete naturale pe care poti sa ti le faci acasa, pentru ingrijirea tenului sau cosuri si multe altele. Raspund la intrebari acolo. ti-am dat id pentru ca nu ma lasa sa pun link-ul big grin