| adriana996 a întrebat:

Cum sa scap de cosurile negre? Am incercat o gramada de creme. si de la Avon si de la Oriflame si naturisteoh go on nimic:-|. Ati incercat ceva facut in casa? A mers? Dati-mi si mie un sfat numai sa scap de ele.

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey. Am solutia perfecta pentru tine. Este vorba de un amestec format din tarate de grau, miere si zeama de lamaie, cu care iti vei exfolia o data sau de doua ori pe saptamana tenul. Ai mare grija ca dupa asta sa folosesti o crema hidratanta, care sa calmeze pielea. In plus, poti sa iti scoti punctele negre mai vizibile, nu inainte de o baie de aburi, care sa dilateze porii. Spor sa ai.

| Aly_7975 a răspuns:

Eu folosesc Garnier Skin Naturals Pure Gel 3 in 1 si sunt foarte multumita de el. Poti sa-l incerci sa vezi daca funtioneaza si la tine :) Multa bafta!
http://www.efarma.ro/products.php?id=4454

| whitelily a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci ceva profesional. Sa ti recomande cineva de specialitate o crema speciala tenului tau.Si eu am avut problema asta si am fost la cosmetica, iar cosmeticiana mi a recomandat o crema