| Parkmin a întrebat:

Cum sa scap de petele rosi de pe fata? dar de pistrui? Help

5 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Pentru pistrui taie felii un castravete si lasa-l la scurs intr-un castron. Apoi innmoaie un buretel sau o discheta din aia pentru emachiat si stege bine, bine pistruii.Fa asta de doua ori pe zi o luna, si pistruii vor disparea

| Epurean a răspuns:

Pentru pistrui trebuie sa te duci la un cabinet dermatologic, exista cateva tratamente laser sau ceva de genul.De pete...conteaza ce fel de pete ai,iritatii,eczeme, arsuri, etc

| Pauliiici a răspuns:

Cu fond de ten

| golanasha08 a răspuns:

Poti aplika o mask impotriva pistruilor...se prepara din o linguritza de faina dhe sekara, o linguritza de tarate de orz, zeama de lamaie... se aplik pe fata, se lasa 15 minutzele si apoi se zpala cu apa kaldutza tongue big grin

| Sandilau a răspuns:

Torni benzina, spray, alcool ( in functie de preferinte ) pe fata si apoi iti dai foc. Succes.