| Floarea_mihalcea a întrebat:

Cum sa scap de porii deschisi de pe fata? Dupa ce ca arata urat, imi fac si probleme (ies cosuri tot timpul!)

4 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

Foloseste niste creme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste crema Nivea de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De ce nu mergi la cosmetică pentru un tratament și apoi unul de întreținere?
Dacă nu, poți merge la medicul dermatolog care te poate ajuta în privința coșurilor.
Pa, pa.

| azziza21 a răspuns:

Am si eu problemele astea(am avut mai bine zis)dar tratament nu urmez doar ca pun mare baza pe demachiere, folosesc o crema hidratanta matifianta de la farmec, un fond matifiant, pudra la fel si gata si usuca si cosurile si imi arata si tenul frumos