| DeeaDeutsa56 a întrebat:

Cum sa scap de vergeturi? Dar fara creme happy!

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Singurul care m-a ajutat pentru reducerea vergeturilor a fost uleiul de masline, mai exact masajul cu ulei de masline. Dar vergeturile nu o sa dispara niciodata, daca sunt albe atunci s-au vindecat cat de mult au putut, iar daca sunt roz-mov atunci sunt destul de recente si o sa se vindece treptat. Am auzit de crema de shea ca cica ar face minuni dar eu nu am incercat, deci nu iti pot da o parere. Incearca sa vizezi elasticitatea corpului si mananca mai multe alimente bogate in vitamina E, desigur poti sa si cumperi vitamina E si sa te masezi cu ea pe vergeturi.
O seara placuta.

| Oviiyy a răspuns (pentru RandomGirl):

Daca vrei ulei de masline extravirgin natural 100% intra www.uleimasline.info acolo gasesti informatii destule acest produs.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cu creme și tot nu scapi de ele, este un surplus de piele care a apărut la îngrășarea bruscă!
Numai o terapie cu laser mai poate face ceva.
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Masaj, sport.

| DeeaDeutsa56 explică (pentru h3r):

Multumesc:*!

| h3r a răspuns (pentru DeeaDeutsa56):

Pentru nimic.

Totuși, poți încerca și creme sau diverse tratamente.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai terapia cu laser te mai scapa de vergeturi.
Te pup!