| iwannabeperfect a întrebat:

Cum sa scpa definitiv de niste bataturi mari la picioare?
funda**

3 răspunsuri:
| Dianatips a răspuns:

Du-te la Kaufland si la raionul de cosmetice, pile de unghii, forfecute, sunt un fel de "lame" cu maner alb, sunt pentru calcaie, bataturi etc., costa in jur de 12 lei, fac o baie calda la picioare dupa care o folosesti iar apoi aplici o crema hidratanta si vei avea talpi fine big grin

| Danielaaa22 a răspuns:

Crema de galbenele.

| Andreyutza1999 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de produsele de la Avon. Trebuie sa cumperii toata gama insa pentru efecte imediate. Ti le recomand pe cele cu saruri marine sau cu lavanda. Sper ca te-am ajutat!