| Geoosh98mtfc a întrebat:

Buna!
Stiti cum as putea scapa rapid de bataturi ..am foarte multe la picioare si ma dor
Funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te mâine până la un magazin de cosmetice și solicită un curățător de călcâie, e cel mai rapid mod si cel mai eficient, te asigur! Uite cam așa arată:
http://i.imgur.com/uHyBQ2A.png
Sau, folosește PediSpin, un aparat mai costisitor însă foarte practic (afli mai multe de pe net, îl poți și... vedea).

| zurick a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| SweetMaryXD a răspuns:

Exista aparate speciale pentru asta. Cauta in diferite magazine ( eu am gasit la Lidl) si apoi Bam! Ai aparat de bataturi( al meu e si pentru ingrijirea unghiilor)

| xNoLimit a răspuns:

Pudra speciala, sau curatator de calcaie... happy nu stiu`

| Cristianaaaaa a răspuns:

Incearca la faramacie, o crema, sunt foarte ieftine, sau daca ai prin casa crema de galbenele, e super buna pentru orice