| RaluLoveM3 a întrebat:

Cum sa slabesc repede si sa se vada? kiss FUNDA big grin

13 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Incearca dieta dukan
http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac

O recomand pentru ca are 4 etape si la inceput vei slabi mult apoi din ce in ce mai putin, dar in total vei slabi si mai mult! Are si perioada de stabilizare pentru a te ajuta sa iti pastrezi noua greutate. Plus ca daca mai faci si sport dans/alergare e si mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport.

| xBlackDreamx a răspuns:

Poti sa faci abdomene, sa nu mananci dupa ora 6 seara, sa mananci multe fructe si sa nu mananci mancaruri grase. Sau mai poti sa te duci sa alergi sau, daca ai bani, poti sa mergi si sa iti faci un abonament la sala.

| alalal a răspuns:

-Mult sport!
-Putina mancare!(Alimente care nu contin grasimi si fara dulciuri, mananca des si putin).
-Cand vine caldura incearca sa circuli pe jos nu cu autobuzul sau masina!
Baftaa!

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Daca vecinu tau are un caine mare si fioros e simpla treaba...il rogi num asa ii dea drumu....tot ce trebuie sa faci e numa sa ai grija sa nu te muste restul se petrece de la sine

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Am auzit ca daca bei un pahar cu apa dimineata inainte de masa [pe burta goala], cica slabesti, oricum incearca nu ai nimic de pierut happy De ingrasat sigur nu te ingrasa apa laughing

| Loreta28 a răspuns:

Inainte de mincare bea un pahar cu apa, iar dupa ce maninci 10-20min trebuie sa fugi.(eu am slabit intr-o saptamana 3 kg)

| Kosys a răspuns:

Nutritionistul nu e neaparat prima optiune. Poti pur si simplu sa faci mult sport in primul rand sa alergi sa faci abdomene genoflexiuni si multe altele. Poti sa mergi la sala, fara prajeli poti sa cauti si pe internet sa vezi care sunt mancarurile mai usoare cu putine grasimi, sa mananci cele 3 mese in fiecare zi pentru ca infometarea nu e o solutie si de obicei e preferabil sa nu mananci dupa 6:30 ajuta mai bine la digestie big grin sper ca ti-am fost de ajutor.

| bogdaNNN25 a răspuns:

Du-te la un nutitionist, el it va de cele mai bune indicati baza pe niste analize. Dar oricum sportul si sa nu mai mananci multe grasimi/paine/fainoase/prajituri/dulciuri/mancare prajita.

Sport

| Shcoky a răspuns:

Du-te la salawinkinghappy

| simpleboy111 a răspuns:

Sport :*

| Cristina1618 a răspuns:

Manaca de 3 ori pe zi, micul dejun, pranzul si cina intre micul dejun poti manca un mar sau un fruct

| Nati_Nati_1981 a răspuns:

Dieta
Sport...
Sau daca vrei repede sa slabesti prin infometare.