| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Cum as putea sa slabesc mai repede. In maxim 2 luni sa se vada cat de cat bine. O dieta sau ceva sporturi? Pls.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

An doua luni o singura cale ai Sa alergi an fiecare seara din ce in ce mai mult iar dupa ce termini de alergat acasa inainte de culcare sa faci abdomene cat mai multe Eu iti garantez ca in 2 luni vei slabi cel putin 4 5 kg Succes Pa

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Hmm. Pai, fa sport zilnic. Alearga, mergi pe bicicleta[asta ajuta foarte mult on the phone, fa abdomene.

Dieta...habar n`am. Bea foarte multa apa plata sau ceaiuri, mananca carnea [doar de vita, pui si peste] facuta la gratar.
Renunta la prajeli, mananca branza de vaci.
Daca iti plac cartofi prajiti foarte mult, si nu poti renunta la ei...incearca sa-i faci la cuptor.

Hmm. Habar n`am. Oricum ai grija. renunta la fast food, paine[poti incerca graham parca, se gaseste in orice super market ^^ in loc de paine].

Cand ai pofta sa papi ceva, papa un fruct sau fa`ti o salata, mult mai sanatos. big hug
Sper ca te-am ajutat.hee hee
Succes!

| L a răspuns:

Daca o sa ti o dieta echilibrata si o sa mergi la cursuri de tae-bo o sa slabesti sigur.`

| M' a răspuns:

Poi depinde cat vrei sa slabesti... dietele minune slabesc dar cum ai renuntat la ele pui dublusad
uite dieta asta e usor de tinut
- Ora 8:00 - 1 cafea...
- Ora 10:00 - 2 oua fierte
- Ora 12:00 - 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 - 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 - 1 mar
- Ora 18:00 - 100 g branza slaba Se slabeste 1 kg/zi.

Se slabeste 1 kg/zi.

| monyk a răspuns:

Buna, si dieta adecvata dar si sport, ambele sunt eficiente.Practica diferite sporturi care sa iti faca placere dar sa te si ajute daca esti baiat joaca fotbal cat mai mult, daca esti fata atunci danseaza, ca dansul ajuta la slabit si te simti si binehappy... apoi redu dulciurile, bauturile carbogazoase ca astea desi e greu sa renunti, provoaca mult rau organismului, nu manca grasimi, mananca in schimb cat mai multe fructe si legume; nu manca dupa ora 19:00, bea cat mai multa apa plata, cam vreo 2-3 l pe zi si poti sa si alergi cateva minute, in fiecare zi tot mai mult, diferite exercitii care le poti face acasa, abdomene, genoflexiuni, etc.Bafta!

| FineBroAndy a răspuns:

Pai cele mai multe persoane fac joging.Este cel mai bun sport pentru slabit(din cate stiu). Am vazut o gramada de oameni ca il practica.Sau ai putea sa tii cura sau sa numai mananci mancare cu grasimi.Bicicleta medicinala mai e o optiune.Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa dietele. Nu mai manca paine, dulciuri, fast food sau sa bei sucuri. Mult sport, ambitie si rezultatele se vor vedea in primele saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cate kg. Mergi si consulta un nutritionist. Vei avea rezultate f bune din prima luna si vei consuma exact ce are nevoie organismul tau pentru a nu depune. Daca vrei sa slabesti 2-3 kg poti sa faci miscare si sa nu manaci cu 6 ore inainte de culcare decat sa iei o gustare, fie iaurt sau fructe.

| honestlyidc a răspuns:

Nu-mi place ca ai poza cu twilight. dar totusi sunt detreaba si iti zic.
incearca sa reduci din mancare zilnic. si apoi sa ajungi sa nu mai mananci numai un mar sau 2 pe zi. iar in unele zile chiar nimic. e super tare. fa si exercitiibig grin mergee. propria experienta tongue
am ajuns la 41smug in 4 saptamani.si nu incerca sa renunti la mancare de tot din primele zile ca numai o sa te arunci pe primul hamburger in a 3a zi de nervi. ia-o usor. si uita-te la "thinspiration" cauta pe google.poze.chestii.videouri pe youtube.bloguri

| Timeea_Sutac_1988 a răspuns:

Fa mult mult mult sport