| Geiby a întrebat:

Cum scap de bataturile de a pantofi? Ma dor rau de tot picioarele sad m-au ros.

Răspuns Câştigător
| ArianaDwen a răspuns:

Pai incearca sa-i mai porti prin casa cu un ciorap mai gros ca sa se lase, pui plasture sau dai cu putina crema nivea (merge). Funda?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul vă place?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un masaj la picioare nu vreti?

| agnessme a răspuns:

Http://margocosmetics.ro/......osite.html margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup