| MyyyNamee a întrebat:

Cum scap de petele rosii de la cosuri si punctele negre de pe fata(tratament naturist facut acasa).

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna ce mai bine ar fi sa nu le mai scoti, cred ca ai o pele sensibila de asta ramn peste rosii dars anul uiti ca iti raman si semne deci nu le ma scoate du-te la un dermatolog si spune-i sati recomande ceva happy

| sweet22D a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......negre.html Eu am încercat-o pe cea cu mălai și oțet și a dat rezultate.

| WhiteScarf a răspuns:

Bicarbonat de sodiu, amesteci cu apa si faci o pasta. Sau te speli zilnic cu sapun Dove, de mai multe ori, nu lasa fata sa iti fie grasa.