| anemona3000 a întrebat:

Hello TPU! Am o intrebare:cum scap de punctele negre si de cosuri in mod naturist si usor? dau funda! happy happy happy

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Baie de aburi, stoarse si lotiune tonica (sau spirt)

| only2k a răspuns:

Spălându-te în fiecare dimineaţă cu săpun (de faţă bine înţeles şi naturist), iar seara curâţându-ţi faţă, tenul, etc. cu vată şi spirt :* şi dacă ai şi "Zinerit"(care îl găseşti în orice farmacie, este o soluţie pentru coşuri) te poţi da cu ea după ce te-ai curăţăt cu vată şi spirt.

| Nadiiii a răspuns:

Cere la plafar cremă de faţă: spirulin de la Hofigal.Este foarte buna.