| rihanna7865 a întrebat:

Cum scap de petele si micile gauri ramase pe fata de la cosuri? dau fundita crying(((

1 răspuns:
| crazypretty a răspuns:

Am folosit glyco-a de la isis pharma.Crema se foloseste seara astfel te dai cu aceasta crema dupa ce speli tenul cu un gel de curatare eu prefer gelul gerovital din gama stop acnee. Dimineata te speli din nou cu acest gel si apoi te dai neaparat cu protectie solare eu folosesc spf 50 aslavital. Preturile sunt astfel crema cu protectie solara 34 glyco-a 35 lei si gerovital gelul de curatare 15 lei pe toate le gasesti in farmacie glyco a gasesti in farmacii ca dona catena sensiblu sau beladona.Iar celelalte doua fie in farmacie sau in magazine precum carrefour, dm etc.Pt mai multe detalii i-mi poti lasa un comentariu cu id tau pot spune ca am experienta atat cu produsele cosmetice cat si cu masti naturiste si plus ca si eu am trecut prin ce treci tu si mi-ar face mare plăcere sa te ajut.La mine tratamentul a dat rezultate cam intr-o luna