| DiaDianaa a întrebat:

Cum scap de pistrui? va rog spuneti-mi... ceva care ma ajuta. dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Pistruii pot fi decolorati cu ajutorul cremelor de albire a pielii sau cremelor ce contin retinoizi (substante care usuca si reinnoiesc tegumentul). Aceste creme, alaturi de cele de fotoprotectie, trebuie folosite constant. sper ca ti-am putut fii de ajutor big grin

1 răspuns:
| Maria1927 a răspuns:

Eu am incercat cu frunze de patrunjel puse in apa la frigider, otet si ceapa, papadie fiarta. Merita efortul, eu am uitat de asa ceva de un timp