| zyxwvutsrqponmlkjihgfedcba a întrebat:

Cum scap de punctele negre de pe nas? am incercat masti si creme dar nu merg nici una, ce alt ceva ar trebui sa folosesc sau cum sa fac sa nu se mai vada?
dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| emiliaa07 a răspuns:

Salut,
Eu mi-am comandat de pe Ebay niste benzi care se lipesc pe nas si iti iau punctele negre.Mi-a ajuns comanda cam in 3 sapt si sunt bune!
Iti las un link sa vezi despre ce e vorba(eu mi le-am luat pe cele cu applemint), sper sa te ajute! :)
http://www.ebay.com/......1237629030

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Creme, soluţii, prostii.
Fă-ţi ceai de muşeţel. Mult ceai. De preferat d'ăla din muşeţel cules, nu pliculeţe, nu alte prostii. Îl iei de pe foc şi-l torni într-un vas şi stai deasupra lui cu un prosop pe cap. Cât rezişti, măcar 6-7 minute. Apoi ştergi faţa uşor cu un prosop moale, înmuiat în ceai. Uşor, să nu iriţi faţa. Insişti un pic pe nas. Şi ai scăpat de punctele negre, le-ai curăţat în profunzime şi ai şi dezinfectat zona. Apoi aplică o cremă de faţă. Fă asta în fiecare săptămână.

| Kinezuul a răspuns:

Foloseste avene du-te la sensi blue si acolo asistenta te va indruma exact o seara placuta happy