| ElenaMaria1 a întrebat:

Cum scap de roseata de pe fata cauzata de soare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fondul de ten este o solutie poti folosi un produs cu functie dubla cum este fondul de ten Astor Perfect Stay [ http://didiglamour.blogspot.com/2011/06/fdt-astor-perfect-stay.html ] cu protectie SPF 18 si acoperire mare.

Daca nu foloseste o crema cu aloe vera si o crema cu factor 50 de protectie solara cand iesi afara

2 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Fond de ten + perle.
daca nu. asteapta pana iti va trece si incearca sa nu te expui prea des razelor UV mai ales intre orele 11-17

| loredanalorena a răspuns:

Cu crema de galbenele...e foarte buna! si eu am patit FUNDA? te roghappy