| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de burtica? Nu am multa burta dar totusi as vrea sa mai slabesc la burta.

12 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Daca nu e asa marehee hee, abdomenele ar trebui sa fie de ajuns. Nu uita ca trebuie sa maresti numarul lor pe zi ce trece. Bafta!

| Mina a răspuns:

Fa abdomene atunci si e de ajuns. La fel sunt si eu si daca fac putina burtica, fac abdomene si e ok.

| georggyy a răspuns:

Abdomene!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ideal ar fi sa alergi dimineata. Nu doar ca scapi de burta, dar te simti mai bine si e foarte sanatos, ajutand tot corpul nu doar sunculitele de la burta.

| LoveMusic a răspuns:

Exerciţii fizice de preferat abdomene şi o dietă regulată şi multe lichide dar nu gazoase şi sucuri. apă plată şi ceai neîndulcit sau cu puţină miere de albine.

| badnews a răspuns:

Da, abdomenele sunt solutia si sportul in general. nu cred ca e neaparat nevoie de o dieta speciala dar nu strica sa mananci sanatos si nu uita de apa. multa apa big grin(daca se poate si cu lamaie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e mare.numai ca eu sunt slaba si mie se pare ca am cam pus un kilogram 2 pe mine.

| Dan23 a răspuns:

Du-te la inot

| valyfornike a răspuns:

Abdomene si o dieta regulata nu dupa ureche...Trust me o sa mearga

| tiffany11 a răspuns:

Nu mai manca.tongue

| secretdiscret a răspuns:

Prin abdomene a caror numar creste regulat de la o zi la alta si o buna dispozitie

| Crisu_5721 a răspuns:

Abdomene multe, in alimentatie reduci grasimile dulciurile si bauturile acidulate big grin eu asa am scapat!