| ruali12 a întrebat:

Cum scot o pata de superglue de pe o vesta de stofa? Dau fuunda!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Cu foarfeca.

4 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Nu se mai duce.Am patit si eu asa dar poti incerca cu venis.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Pai,cred ca ar merge daca pe vesta ai pune un ziar si ai da peste ziar cu fierul de calcat...

| yomisam a răspuns:

Incearca sa calci vesta, apoi da putin cu unghia in locul cu pricina

| marits14 a răspuns:

Superglu-ul il poti "dezlipi"de pe maini cu acetona.de pe haine. chiar nu stiu cum s-ar putea lua.incearca tot cu acetona poate mergetongue oricum sper sa-ti foloseasca sfatul cu acetonahee hee