| dede_8838 a întrebat:

Cum se aplica unghiile celea de acril la care ai si aparat cu uv? am cumparat un astfel de aparat dar nu stiu exact cum se punbig grin mersi anticipat

2 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Cauta p youtube sa vezi ...eu iti pot sp dar nu cred ca ai intelege ceva, daca nu gasesti imi trm un mesaj privat si iti voi explica.

| adelina1234_8799 a răspuns:

Unghiile de acril nu necesita lampa uv, gelul uv se intareste sa lampa uv, cauta pe youtube "uv nails step by step" si gasesti tot ce vrei sa stii

http://ptfemei.ro - gel uv,pudra acrilica, sclipici, paiete,