| AndRa003L a întrebat:

Cum se cheama bentitele ale subtiri care se tin pe frunte? Si stie cineva unde se gasesc in vaslui? Voi pune o poza cu o bentita de aia la profil.

Răspuns Câştigător
| BountyLoverXD a răspuns:

Eu mi-am luat set de trei astfel de bentite cu 3 lei, de la Desidea, nu sunt din Vaslui, dar poate ai Desidea la tine in oras... ii un magazin gen Kingartwinking

7 răspunsuri:
| AndRa003L explică:

Gata, am aflat cum se cheama. si pentru toti care nu stiu se numeste bentita hippie

| oxxy05 a răspuns:

Gasesti intr-un magazin mai mare gen: Carrefour, mall etc happy..nuj cum se numesc thinking

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Se numesc bentite pentru. frunte uite mai multe modele http://stil.acasa.ro/......10150.html

| andreea5353 a răspuns:

Se numesc bandane happy.
Se gasesc mai peste tot.
Funda?:*

| AndRa003L explică (pentru andreea5353):

Nu se numesc bandane. uite aici ce sunt bandanele. http://www.google.ro/......tp?/search

| andreea5353 a răspuns (pentru AndRa003L):

Adevarat happy
Nu stiamwinking
Mersi :*

| HіdeMσσn a răspuns:

Din cate stiu eu se numesc bentite Hippie. puppy dog eyes Cauta asa. Le poti gasi si pe net. Sper ca te-am ajutat. :*