| Alina-Stanca_Trifan_1991 a întrebat:

Cine stie unde gasesc inelul din poza mea de la profil?

8 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

In poza ta de profil esti tu. Probabil ca te gasesti in fata calculatorului big grin

| Alina-Stanca_Trifan_1991 explică (pentru FlorenceVi):

Am incercat sa pun ca poza de profil, dar nu imi da voie. Spune sa astept 24 de ore

| karsivan a răspuns:

Unde este inelul?

| panther2007 a răspuns:

Esti dispusa a ne arata si inelul sau tragem fiecare concluzii?
Inelul din poza ta de la profil il gasesti posibil intr-un club cauta-l laughing

| Alina-Stanca_Trifan_1991 explică (pentru panther2007):

Am incercat sa pun poza de profil, dar nu imi da voie. Spune sa astept 24 de ore

| panther2007 a răspuns (pentru Alina-Stanca_Trifan_1991):

Atunci uploadeaza poza undeva si da link asta ca sa nu te mai jigneasca lumea lipsita de cap care deja o da in calomnielaughing

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Ce inel fa du-te dracului si bate-ti joc de mama ta si de tactu casre te-or facut asa de proasta

| panther2007 a răspuns (pentru DauFinPreaDivin):

Ce ar fi daca ti-ai controla vocabularul? Nu de alta da nu este nimeni obligat sa tolereze limbajul tau jalnic!
Si nu m-ai fa lumea proasta ca nu esti mai presus de cat nimeni, asa ca gura mica!