| iLOVEquestions a întrebat:

Cum se fac suvite blonde cu decolorant? am parul saten.

2 răspunsuri:
| pisikutzza22 a răspuns:

Eu zic ca nu ai nevoie de decolorant.eu sunt blonda si ma fac direct cu vopsea (blond platinat). incearca sa iti faci pe niste folii de aluminiu suvite le tii 30-40 de minute eventual dupa le dai cu nuantator gri.incearca asa e pacat sa iti arzi parul

| KrysstalB a răspuns:

Eu mi-am facut suvite blonde cu decolorant insa am folosit o chestie din plastic speciala pentru suvite...si am stat 1 ora pentru ca asa m-a sfatuit coafeza ca sa se prinda blondul mai deschis. Sper k te-am putut ajuta happy