| AnneMarii a întrebat:

Vreau sa imi fac cateva suvite blonde, dar nu pe tot capul, doar pe o parte si am parul scurt si saten. Nu m-am mai vopsit pana acum si nu stiu ce sa aleg dintre decolorant sau vopsea. Va rog niste sfaturi. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Andreea9595 a răspuns:

Buna. Asta a facut si sora mea acum putin timp. Si-a facut la un coafor cateva suvite blonde pe o parte (si ea e satena) si ii stau chiar bine. Ea a folosit vopsea. Decolorantul iti poate arde parul sau (mai rau) ti-l face prea deschis la culoare (aproape alb).