| Evelinasep a întrebat:

Cum se numeste stilul de imbracaminte al lui Oliver sykes? Si de unde pot lua haine de genul (din Romania) din afara stiu multe situri dar nu stiu cum ar trebui sa procedez pe siturile alea

Răspuns Câştigător
| proprietatealuicirss a răspuns:

Si mie imi place stilul lui Oli sykes dar nici eu nu stiu prea bine cum se numeste......haine asemanatoare poti sa iti din nwe yorker, u-man,(in general vezi pe siteurile de skate shop si poate gasesti si in oli gang shop)multa bafta!

2 răspunsuri:
| proprietatealuicirss a răspuns:

Daca nu te superi imi poti da cateva siteuri din afara unde ai gasit te rog, mersi si scuze de deranj

| SimonaBVB a răspuns:

Te referi la site? Pai site-ul lui se numeste Drop Dead. Insa, nu stiu site-uri de haine asemanatoare in Romania. (mdaa. si raspund si eu dupa un an laughing)