| ClassyAndSassy a întrebat:

Ce stil ar trebui sa am ca sa par cool,misterioasa.
Dupa ce imi spuntei stilul dati-mi si cateva exemple de haine:
imbracaminte, accesorii.
Funda

Răspuns Câştigător
| MireeeLa a răspuns:

Pai depinde... Mie imi place sa ma imbrac casual dar imprumut si din stilul emo. Mie im plac enorm de mult tintele cu varf ascutit dar si fara. Pantalonii colorati se poarta, si cu tenesii de acelasi fel. Daca vrei sa pari misterioasa poti sa pui pe tine negru. Hainele trebuie sa le combini tu. Daca esti din Bucuresti gasesti la tot pasul, mai ales in mall. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| DraaaagooooS a răspuns:

Ceva gen misterios nu prea conteaza hainele nu hainele fac omul ci omul face hainele...

Daca vr sa fi misterios poartate mai ciudat nu baga lumea in seama cei necunoscuti ma refer care incearca sa te bage in seama pari indiferent si va merge.

| MegaProXtreMm a răspuns:

CARTOF! Asta e raspunsul! CARTOF!
Exemple: sac de CARTOF!
Utilizare: Pune-ti-l pe cur!
CARTOF!
BYE.

| abriella a răspuns:

Pai uite niste chesti pe care eu le ador in vestimentatia mea(pote te inspiri):
peter pan collars(le ador),peplum tops,peplum skirts,peplum dresses,hemline dresses,lace shorts,papioane,camasi, rochii de dantela, pantaloni scurti cu capse sau tincte, haine ombre, etc.
p.s. cam toate chestile pe care le-am mentionat sunt in trenduri(nu ca m-ar si pasa de modabig grin)

| Boss_Edy_1998 a răspuns:

Pai depinde, Eu a-si recomanda Niste haine nu prea indraznete, culori pale, si daca vrei un tricou poti sa-l ai ori simplu ori cu, cateva seminificatii, ca de exemplu o cruce sau o inimioara in functie de starea pe care o ai. La pantaloni ti-as recomanda culori deschise sau multicolor, dar si la asta culori pale, iti da un aer misteros, iar la acesorii, la cercei unii nici prea lungi nici prea colorati, iar la bratari si din astea ti-ar prinde bine niste bratari din argint si lantisoare de acelasi fel dar poti avea si un pandantiv, iar lantisorul sa fie lung de asemenea. Incaltamintea una simpla, dar nu culori indraznete. Sper sa-ti foloseasca.