| Bojthe a întrebat:

Cum se poate schimba numele unui album de la hi5
FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| boemdancehaha a răspuns:

Deschizi o poza din albumul pe care vrei sa il modifici. In stanga pozei, la categoria Tools scrie: Manage Photos. Dai clik. In dreapta iti apar pozele mici si in stanga iti apare coperta albumului. Langa aceasta scrie mai marunt intre paranteze drepte, cu albastru : Edit Album. Click si schimi numele.
Sper ca ai inteles. Urmeaza pas cu pas si vei reusi. Funda :Xbig grin?

3 răspunsuri:
| Alice180297 a răspuns:

Intri la una din pozele tale si dai la gestionare fotografii sau manage photos, si dai in stanga la edit album sau editeaza albumul. asta e tot! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi simplu te duci la albumele in hi5 si dai pe albumul respectiv si vezi ca undeva zice schimba numele la album dai acolo si save

| Vasilina a răspuns:

Cauta in stanga pozei...scrie gestionare fotografii dai click si apoi iti apare langa coperta albumului?(poza) editeaza albmul si dai acolobig grin