| lolam a întrebat:

Cum pot schimba numele la un album de pe hi5?

Răspuns Câştigător
| vyol3ta a răspuns:

Dai la "gestionare fotografii" apoi la "editare album" si gasesti acolo. happy

3 răspunsuri:
| aиdяaaa●• a răspuns:

Dupa ce te loghezi, selectezi albumul.In partea stanga iti apare o coloana cu mai multe optiuni(incarac fotografie, flirt, cele mai recente fotografii etc.). Ai ca subtitlu "Unelte" si mai jos, pe randul urmator "Gestionare fotografii". Tot in partea stanga iti apare numele pe care l-ai pus albumului si sub el iti apare [Editeaza albumul], selectezi, si o sa-ti zica "Editare detalii album", nume album(inlocuiesti numele vechi cu cel pe care il vrei tu) si dai continuare ca sa se salveze:*

| Dăă a răspuns:

Gestionare fotografi > editare album

| Allexy_6463 a răspuns:

Intri in galeria ta de poze si selectezi "Gestionare fotografii" [in stanga ta] si apoi dai la "Editeaza albumul", ii dai albumului ce nume vrei apoi dai "Continuare".

^^.