| Afgshhakakl a întrebat:

Cum pot schimba numele unui album de pe HI5?

Răspuns Câştigător
| Iuuuliiia a răspuns:

Albumele mele->Gestionare fotografii->Langa numele albumului(sus in stanga), editeaza albumul->scrii numele albumului...si daca vrei sa-l faci privat poti sa dai la"Cine poate vizualiza albumul?-Doar prietenii"

2 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Intri la albumele tale, in stanga ai Unelte si mai jos Gestionare fotografii, dai click si iti apare in stanga albumul iar in dreapta pozele pe care le poti aseza in ce ordine vrei. La album, in stanga, ai dai click si scrii numele albumul, bifezi cine vrei sa ti-l vizioneze, si Continuare. happy Succes

| CossMii a răspuns:

Buna Ella98. Dai la albumul acela si dai la redenumire album daca nu iti apare dai pe o poza din el si dai tot redenumire album si scrii numele pe care il vrei. Funditssa?