| CriCri a întrebat:

Cum se poate slabi in zona picioarelor? Cu diete mai putin drastice daca sunt. Vreau si cateva exercitii fizice. fundita daca au afect.

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Trebuie sa folosesti foarte mult muschii picioarelor.mersul pe jos, dansul, alergatul sau mersul cu bicicleta sunt foarte indicate

| Noctzia a răspuns:

Cred ca cel mai distractiv si eficient este sa mergi la plimbare cu bicicleta. Sau plimbarile la picior si alergarea. Sper sa te ajute.