| anonim_4396 a întrebat:

Deci...toti imi zic ca sunt slaba, dar mie mi se pare ca sunt cam plinuta. As vrea cateva sfaturi pentru subtierea picioarelor si a taliei.
P.S. Nu vreau diete drastice, doar lucruri pe care sa le exclud din alimentatie si poate exercitii fizice) Funda!

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Stii daca o persoana ti-o zice, poti sa zici ca este nebuna, daca deja zic mai multe persoane ar trebui sa iei in considerare posibilitatea ca ele sa aiba dreptate. tongue

| Madayna a răspuns:

Fa sport, fa abdomene, mergi pe bicicleta etc

| AntrenorFitness a răspuns:

Aici tu trebuie sa stii mai bine ce vrei. Daca iti doresti sa slabesti pune in practica: http://www.despreculturism.ro/9-reguli-pentru-scaderea-in-greutate.html si programe de antrenament si nutritie gasesti aici http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| Asiryx a răspuns:

Mersul pe jos face piciorul frumos. tongue

| gmbod1 a răspuns:

Pai mai putine dulciuri sucuri naturale iti trebuie... exercitii fizice ajunge o plimbare de 1 ora pe zi dar pune si tu o poza cu tine sau da-mi pe mesaj privat facebook-ul tau sau id tau de YM

| Cezar2014 a răspuns:

Sportul este cel mai bun remediu pentru corp. Este bun insa si pentru psihic, pentru echilibrul sufletesc.

| Cezar2014 a răspuns:

Inotul, sporturile de echipa, dar ami ales alergatul, un sport intotdeauna accesibil vor face minuni...