| MusicLover a întrebat:

Hi, TPU! Am si eu o intrebare pentru voi.happy
Cam in 15 zile, cum pot slabi fara prea mult efort, doar cu sport si mancare echilibrata? Vreau sa slabesc in zona picioarelor, si in special cea a coapselor. Daca stiri, puteti sa-mi dati si mie exemple de exercitii fizice pentru. picioare si diete?

mersi. FUNDA MARE pentru cel care imi da cele mai eficente diete si exercitii

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Alearga sau plimbate vreo ora cu bicicleta.Cauta pe youtube pilates for legs.
Mergi la masaj anticelulitic, este cel mai eficient.
Si sa ai 3 mese pe zi,si doua gustari,sa nu mananci prajeli doar legume si carne de pui sau peste fierte.
Nu te infometa, pentru ca dai un semnal de alarma organismului si acesta incepe sa retina apa si grasimi si te ingrasi mai tare, in niciun caz nu slabesty.Asa ca hranestete cat mai bine si mai sanatos cu tot ce are nevoie organismul pentru a nu depozita pe burta, solduri si picioare grasime.

3 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Mincare echilibrata: fructe si legume. sport : bicicleta( picioare) si alergatul (picioare si plamini) cind iti este foame bea multa apa si maninca de exemplu 1 mar. In asa fel iti potolesti foamea.

| Krisha a răspuns:

Iata unele lucruri care le poti face si o sa dea roade garantat(sunt cazul fericit care a slabit cu asta):
1.Sa nu mananci in exces
2.Sa nu mananci dupa ora 6-7
3.Sa faci cate genoflexiuni poti(este singurul exercitiu prin care ti se stimuleaza toti muschii)
4. Sa incerci sa faci si alte exercitii gen abdomene.
Sper ca iti sunt de ajutor:*

| NejiHyuuga_6394 a răspuns:

Pai...mananca numai salate fa exercitii fizice si poti sa stai la soare pot sa iti iasa toxinele funda!