| Andreeutssaaaaaa a întrebat:

Cum se pune parul pe moate? As vrea raspunsuri cat mai detaliate(se da parul cu ceva inainte sau dupa,trebuie sa fie ud, umed sau uscat)Dau funda pentru cea mai eficienta metoda:*.

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Pai iti pregatesti tot ce-ti trebuie; si dupa iti umezesti putin parul dupa care il rotesti asa ca sa-ti iasa ca un mic coculet si dupa il prinzi.

| Hieer a răspuns:

Trebuie sa fie ud. dupa il faci ca o mingiutalaughing si il prinzi
Sper ca te-am ajutat!

| Sara67 a răspuns:

Iei cate o suvita de par o dai cu spuma de par sau bere si o infasori pe moate.Parul poate fii umed sau uscat