| BeYoU a întrebat:

Cum stii daca ai umerii lati?

Răspuns Câştigător
| monilove a răspuns:

Incearca sa-ti compari umeri cu oasele din zona soldurilor.In general acestea ar trebui sa fie egale, in cazul in care este o diferenta majora inseamna ca ai umeri mai latiwinking

7 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Pai te uiti la ei si iti dai seama daca ii ai da sau nu. Nu ai cum sa iti dai seama altfel. laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Vezi in oglinda.

| SuntUnCartof a răspuns:

Sunt latilaughing adica dreptihappy
O seara bunahappy

| andypandy_2709 a răspuns:

Te uiti in oglinda happy

| Rush a răspuns:

Pai pur si simplu, de obicei astia inalti si slabanogi nu ii au lati niciodata, astia medii ca inaltime au sansele cele mai mari (dupa mine) eu asa sunt si am umerii lati.
Dar cel mai usor iti dai seama cand vezi ca ai ca forma un trapez al corpului nu neaparat perfect...

| virusxxx112 a răspuns:

Pune-ti niste cartoane pe umar si te uiti in oglinda daca este lasat in jos cartonul nu ai umeri lati.

| JustANorthernHeart a răspuns:

Faci comparatie cu latimea soldurilor si vezi daca umerii tai sunt mult mai lati decat soldurile. happy