| SMA a întrebat:

Am umerii lati, iar asta ma face sa ma simt aiurea. Pot face ceva in legatura cu ei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa te imbraci in asa fel incat umerii tai sa nu iasa asa mult in evidenta. Uite aici :)
http://www.styleguide.ro/view-article.php?article_id=421

Ti se vor potrivi topurile cu decolteu in V sau in U, pentru a distrage atentia de la umeri. Poti purta, de asemenea, camasi cambrate, pe care sa le porti descheiate ceva mai adanc, cu un maiou subtire, colorat pe dedesubt. Aceasta combinatie va crea un decolteu adanc, in V, iar pata de culoare va atrage privirea catre piept.
Take care :D

1 răspuns:
| Kijk a răspuns:

Nu cred, nici nu incerca!