| taniushca a întrebat:

Cum sunt produsele pentru ingrijirea fetei de la Elmiplant (lapte demachiant, lotiunea tonica, demachiant pentru ochi, crema pentru fata, etc.)? Au un efect benefic asupra tenului? Vreau sa imi cumpar intregul set de ingrijire a fetei de la ei, dar nu sunt sigura de calitatea lor. Imi puteti spune va rog daca merita sa incep sa le folosesc, sau imi recomandati alte produse? Tin sa mentionez ca am 23 de ani. Multumesc mult. Tania

6 răspunsuri:
| alexflor87 a răspuns:

Nu sunt atat de stralucite. Eu am folosit crema de fata si nu am fost multumkita. Cele mai bune sunt cele preparate in farmacie si cele naturale preparate acasa.

| lost.in.rain a răspuns:

Sa zicem ca se incadreaza in categoria "produse medii", dar uneori eficiente. Depinde cat de bine reactioneaza tenul tau.

| taniushca explică:

Eu auzisem oarecum ca sunt bune pentru ca sunt naturale, cam atat... Acasa nu poti prepara chiar tot, totusi e nevoie de cumparat cateva produse pentru demachiere macar. Oricum, multumesc mult pentru raspunsuri.

| Farcas a răspuns:

Eu folosesc ceva crema de galbenele pentru iritati si ma ajuta.In 2 zile nu mai am nimic.Depinde de tenul fiecaruia

| elmiplant a răspuns:

Draga Tania, poti sa folosesti cu incredere produsele marca Elmiplant. Sunt cosmetice naturale pe baza de extracte din plante. Poti consulta site-ul nostru la www.elmiplant.com si sa te convingi de calitatea produselor. Te poti alatura si grupului nostru de pe facebook la http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000802217796 pentru noutati si promotii. Daca ai intrebari nu ezita sa folosesti formularul de contact de pe site si in cel mai scurt timp vei primii cel mai bun raspuns.

| dalia_7907 a răspuns:

Eu am lotiunea astrigenta si crema pentru fata.Mie mi se par f bune.curata tenul.si reduc stralucirea aia inestetica. poti incerca, o sa fii multumita