| anonim_4396 a întrebat:

Cum te imbraci si machiezi pentru club?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Luminile din club cer un machiaj foarte puternic.Eu combin creionul de ochi cu un fard cremos si stralucitor gri spre negru plus un rimel care da volum maxim genelor uneori aplic mascara coloranta pentru genele inferioare.Deseori combin machiajul cu vestimentatia. Optez intotdeauna pentru un ruj puternic roz.Folosesc des sclipiciul de corp.Vestimentatia este mereu diferita, mai nou imi plac rochitele stil gogosar cu o curea pantofi cu toc si o gentuta mica, alteori colantii luciosi cu o bluzita scurta si decoltata. Voila...love struck

14 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Un tricou, niste pantaloni, clubul e pentru dans nu parada modei.

lolita
| lolita a răspuns:

Depinde de cheful pe care il am, in general in fusta, rochita sau daca imi pun blugi neaparat bluza decoltata, in spate sau in fata. Tocuri neaparat si ceva stralucitor ca nu vreau sa trec neobservata. laughing. Ma machez mai strident dar nici ca si cand as fi la produs, creion megru, rimel, fard si ruj totul in functie de vestimentatie.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De imbracat ma imbrac casual dar la machiaj nu ma bag laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Ma imbrac cat mai sexy, in general maieuri, colanti din latex, diverse rochite(pluovarase mai lungi)cu o curea in talie si pantofi cu putin toc.Machiajul depinde de cum sunt imbracata si sa fie bineinteles mai puternic adica ma machiez cu culori mai inchise care imi pun ochii in evidentahappy

| Brigitta a răspuns:

Ma duc destul de rar; dar cand ma duc ma imbrac ori in blugi skinny cu un maiou decoltat, ori rochite si neaparat tocuri mari si subtiri. Iar machiaj: tus negru si mascara plus ceva sclipi-sclipi cateodata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sport și în același timp elegant. Machiaj de seară, adică mai accentuat.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| Viuvi a răspuns:

Pai merg niste blugi putin mai luciosi si o bluzita putin decoltata si fara spate.Niste accesorii pe masura
SAU
Colanti, o bluzita peste fund.
Sunt niste idei, nu vizitez astfel de localuri tongue

| misshoolligan a răspuns:

Pai sunt adepta rock-ului so. Daca vreau sa atrag cat mai multe priviri aka parada modeilaughing platforme cu tinte, skinny jeans+rochita casual cu mesaj nebunlaughing+plicuri in culori tari, neon. Machiajul de obicei merg pe smokey eyes, asa, ce am spus mai sus doar in cazuri exceptionalelaughing. Dar cand vreau sa ma simt bine, sa beau si sa ma "panichez" fara griji, baggie jeans, converse:angryluvin' death)+tricouri punk'dlaughingmachiajul ramane acelasi, poate putin mai colorat, un albastru neon. Ce zicilaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport dar sexywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tricou, cu o vesta peste...blugi...si in picioare tenesitonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat ca au inceput sa se poarte cat mai mult blugii skinny in cluburi. O solutie ar fi un blug skinny de culoare inchisa cu un top de o culoare care sa-ti avantajeze tenul, fara model si cat mai decoltat. Pune in talie o centura si in picioare niste pantofi cu toc inalt. Cat despre machiaj, nu exagera cu nuante de roz puternic pe buze.

Alte răspunsuri