| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati maine la scoala?

18 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Cu costum de baie tu?

| Bojthe a răspuns:

Pllover cu mdel norvegian blugi albastrii bocanci caciula ruseaasca si o blanita (artigficiala)peste

| TwixulDrept a răspuns:

Poi blugi, cizme, bluza si vesta (uniforma )

| 10011993 a răspuns:

Eu ma imbrac astfel: bluza unga peste fund de culoare gri cu curea neagra, blugi mulati, cizme peste genunchi gri si geaca alba:*

| valThina a răspuns:

Cu blugi. o bluza.geaca d iarna, o esarfa la gat. cizmele si daca o sa fie frig... o sa imi iau si caciula big grin

| Kerli a răspuns:

In haine laughing
doar incepe scoala, nu e sarbatoare nationala sa ma imbrac la 4 ace. si asa profesorii urasc hainele noastre si felul nostru de a fi.

| aaaa12345 a răspuns:

Cu uniforma dar sunt la scoala 10 bacau

| daηă a răspuns:

Cu haine

| blablablasigatacamaplictisesc a răspuns:

Paithinking blugi albastri-negri, bluza alba simpla, iar peste ea un tricou negru cu imprimeu alb, bocanci, geaca neagra.:d
Tu?

| Herr a răspuns:

In pantaloni scurti, maneca scurta si niste sandale, tu?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Blugi mov...niste ghete care se poarta acum cu blanita maro care se vede si pe afara si ghetele tot mov scurte si caciula un fular mov geaca neagra si o veste neagra fara maneci si un tricou big grin

| Danny a răspuns:

O sa-mi iau blugi, o bluza alba ( regulamentu' ) si un pulover negru deasupra, si cizme groase happy

| BlueBird a răspuns:

In uniforma

| angelwithgreeneyes a răspuns:

In uniforma

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Bluza decoltata, strampi plasa, fusta mini, tocuri de 20 = UNIFORMA smug

| barbie251 a răspuns:

Cu uniforma rolling eyes. da asa nu mas duce maine la scoalaa x_x

| Kanpeki a răspuns:

In uniforma love struck

| AnnaGrohl a răspuns:

In trening laughing(maine avem sport. dar cand n-avem sport ma imbrac in camasa, blugi, esarfa, cizmebig grinFunda?laughingStiu ca nu prea are sens funda da...as vrea una big grin