| Sasha27 a întrebat:

Cu ce va imbracati maine la scoala...de la A la Z?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cu ce prind. Merg la şcoală, nu la vreo paradă a modei.

| corolav a răspuns:

Accesorii,albituri, apă de colonie, batistă,blugi, brăţara, bricheta,banii, chiloţi, cămaşă,ciorapi, dresuri, echipament, fes, flanea,furou, farduri, foarfece, ghiozdan, helancă, inel, jartiere, kilt, lac de unghii, lăibăraş, lănţişorul de aur, mănuşi, mărgele, nădragii, năframa, oglinda, pantaloni, pijama, pantofi, parfum, rucsac, role, ruj, sandale, şosete, tabachera, ţigări,, umbrelă, valuta, vata, vesta, zdrenţele, zorzoane,

| MissDyDee a răspuns:

In conditiile in care ma scol la 6? blugi si primul tricou pe care il gasesc in sifonier esarfa geaca tenesii si am plecat pe usa afara!laughing

| CrazyGirl2 a răspuns:

Maine nu merg la scoalalaughing

| PeaceDay a răspuns:

Cu...haine.