| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati maine la >scoala:"?! Fundita care-mi placebatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| FummRozzz a răspuns:

Pai. un maieu, pe deasupra un cardigan ( ceva my lungutz ), pantaloni eleganti ( in carouri marunte alb-negru), niste botine pna la glezna. cu toc logic... j km att tongue. place? smug

14 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

M-am cam saturat de intrebarile astea,ce iti pasa tie cu ce ne imbracam noi? Cu haine sigur!,sincer, cauta si tu pe google, sa vezi cate intrebari de astea gasesti.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Kataloasa,am spus sa caute pe google, ca sunt multe intrebari de astea, citeste intai.

| CenturyChild a răspuns:

Niste blugi albi evazati si o camasa alba de vara, niste accesorii pe ici pe colo si niste sandale in picioare.

| Andreutza1998 a răspuns:

Cat mai simplu:balerini negri, camasa lila cu o curea neagra, blugi stramti

| DennDee a răspuns:

Cu hainehappy

| ingerpufos a răspuns:

Pai eu maine cred ca ma imbrac ori intr-un trening adidas, ori ceva blugi, cu o bluza asa mai eleganta si cu ceva pantofi cu toc.:_*:-X

| Rocsaanna a răspuns:

Pai.ca sa nu zic profi ca nu ne ducem cu uniforma.ma duc cu camaja alba(misto:X), vesta vijinie, nije blugi negri:X si teneji roz:X.smug...laughing.cam asthai uniforma facuta de noilaughing

| Xgirl a răspuns:

Adidasi de aia model nou ANNA cu limba marelaughingjeansi albastru inchis pe picior un tricou cool si haina de trening...parul desprins :dfunda?

| Kataloasa a răspuns:

ILB... Fata vrea ideibig grin. Eu maine ma voi imbraca cu o camasa alba si cu o fusta neagra cu talie dinaia inalta si cu bretelewinking cu pantofi negri cu toc foarte mare. O geanta eleganta in care imi incape un caiet si un pix si cam atathappy.

| Xedonna a răspuns:

Poy ma gandeam cu o camasa alba, niste accesorii foarte stralucitoare, dar discrete in acelasi timp, niste blugi mulati, mai inchisi la culoare, balerini cu o fundita pe o parte si un sacou asortat pe deasupra:X! GATA:* fundita?big grin

| LarriBia a răspuns:

Buna,pentru ca scoala este un loc in care mergem sa invatam nu sa facem,, parada modei,, ar trebui sa te imbraci cat mai decent.Eu de exemplu ma voi imbraca cu niste blugi negri, in picioare voi avea niste balerini ngri cu niste figuri geometrice [patrate,triungiuri.],o bluza alba, vesta de la uniforma[ nu neaparat,in cazul tau, daca nu ai uniforma poti lua orice fel de vesta.] Pe cap imi voi pune o cordeluta sic red ca imi voi lasa parul desprins,sper ca te-am ajutat, tine mine! La scoala mergem ca sa invatam nu ca sa ne dam,, mari,, cu hainele noastre happy

| VecheaȘosetuță a răspuns:

Păi o fustă gri cu pense, un maieu alb și un jerseu coral și balerini maro.

| kdanny a răspuns:

Cu haine!

| Catiy a răspuns:

In rochita tu love struck?