| DeMoniKBoY a întrebat:

Cum va plac baieti cu parul lung sau cu cel scurt?

15 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Cu parul scurt.

| LifTwist a răspuns:

Cu parul lung dar si scurt! big grin

| Kerli a răspuns:

Idem stiiix

| stiiix a răspuns:

Cei cu parul lung, daca stiu cum sa si-l poartehee hee Asta arata o personalitate puternica, lucru care il ador la baieti. big grin
Si cei cu parul scurt imi plac, dar nu sunt la fel de speciali pot spune.

| GaBBiii a răspuns:

Scurt
Pa-pa:*

| marrr a răspuns:

Ambele tipuri arata bine, atata timp cat sunt aranjati si ingrijiti.

| Daysukki a răspuns:

Baietii cu parul lung sunt super draguti mai ales daca au breton. dar nu plete!

| ladygaga a răspuns:

Cu parul lunglove struck

arata mai bine

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Mie-mi plac mai mult baietii cu parul mai lung, dar sa si-l aranjeze bine. Arata altfel. si asta e un lucru care imi place mult la un baiat big grin.

| puffika a răspuns:

Cu parul scurt, li se vede fata mai bine si sunt mai draguti.
Dar si cei cu plete sunt fermecatori daca stiu cum sa il poarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu scurt

| davidwarner a răspuns:

Lung.

| Al33 a răspuns:

Cei cu parul scurt dar aranjat:*te pup

| JCZR a răspuns:

Cei cu parul Nu lung ci mediu cu frizura de skater sau sufer gen Ryan Sheckler sau Zac Efron(in trecut)
Dar imi Plac si cei cu parul scurt aranjat sau mai rebe(gen Robert Pattison) DAR SA NU SE DEA K GEL K ARATA K NIJTE COCALARI

| SuperGirl_7379 a răspuns:

Scurt