| AliceHappyGirl a întrebat:

Pentru baieti: va plac mai mult fetele cu parul lung sau cele cu parul scurt? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Depinde si de forma fetei. Si de inaltime. Unei fete inalte ii sta mai bine cu parul lung in timp ce unei fete de inaltime mai mica ii sta mai bine cu parul scurt. Cel putin asta e parerea mea. Idealul meu e o bruneta cu parul lung.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu dacă aş fii băiat m-aş mulţumi să aibă părlaughing.

| ionika17 a răspuns:

Eu prefer fetele cu parul mai lung dar nu exagerat...mai mult normal

| User a răspuns:

Cele cu parul' lung, normal. Doar n-o sa-mi placa o chealastraight face

| Alex >D a răspuns:

Cat de lung se poate...

| resp3ct a răspuns:

Prefer parul lung happy

| Ady93 a răspuns:

Mai lung, cam pana la umeri asa sau un pic mai mult, mi se pare ca arata mai feminin asa, mai dragute happy

| cby a răspuns:

Sincer? Banuiesc ca parerile sunt impartite dar mie sincer imi plac fetele cu parul mai lung. Nu excesiv, dar mai lung. Ma face sa ma gindesc la prostii. laughing

| geocu a răspuns:

Cu parul scurt
sunt sexi si rebele